درباره

تاپ اسپین

تاپ اسپین به عنوان اولین تولید کننده تخصصی محصولات مرتبط با ورزش تنیس و ساخت مجموعه های تنیس در ایران شناخته میشود. مجموعه ی تاپ اسپین توسط هم بیانگذاران حسین بختیاری فر ٬ رضا قنبری و فرانه نیک پنجه در تهران و شهرک اندیشه در پاییز ۱۴۰۱ تاسیس شده است. ما تصمیم گرفتیم تا بعد از چندین سال بازی و مربی گری و نیز مجموعه داری در حوزه ی تنیس ٬عشق و علاقه ی خودمان به این ورزش را در قالب محصولاتمان با شما به اشتراک بگذاریم.
از همان ابتدا در این مسیر دو اصل مهم را در نظر گرفتیم. اول وجود خلاقیت در تولیدات و دوم جاری بودن حس ناب تنیس در تک تک محصولات. اولویت ما در تاپ اسپین ارائه ی محصولاتی با کیفیت و دوست داشتنی برای عاشقان تنیس است. با علم به این موضوع که اغلب ورزشکاران و دوست داران تنیس که در این ورزش فعالیت میکنند ٬ در کنار لذت از ورزشی بسیار زیبا و مفرح همچنین مجذوب فرهنگ غالب این رشته که ترکیبی از حس زیبایی شناختی و احترام و پرستیژ می باشد ٬ هستند.

تاپ اسپین بنا بر مسوولیت اجتماعی خود مفتخر است که بخشی از خط تولید خود را با همکاری مرکز نگهداری پسرانه ی نویان (پسران عقب مانده ی ذهنی زیر ۱۶ سال) به دست مددجویان این مرکز سپرده است.

  • تمرکز بر نسل جوان
  • نو آوری در خلق محصولات
  • تمرکز بر کیفیت
  • سازگاری با محیط زیست
  • پشتیبانی از مشتریان
  • تجربه کاری بیش از 15 سال

ماموریت ما

ما متخصص ساخت زمین تنیس هستیم

 

تاپ اسپینی ها

حسین بختیاری فر

مدیرعامل

رضا قنبری

هیات عامل

فرزانه نیک پنجه

هیات عامل

توانمدی های ما

مجموعه توانمندی های ما

ارائه نقشه سه بعدی

٧٧%

ساخت صفر تا صد مجموعه و زمین تنیس

٩٧%

پشتیبانی و نگهداری

٨٦%

به ما اعتماد کرده اند

شرکای تجاری